Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Файли » Документи школи-інтернат

Наказ про підсумки проведення декади виховної роботи
[ Викачати з сервера (45.0Kb) ] 19.10.2011, 15:07

Про підсумки декади педагогічної творчості

з виховної роботи з 03.10. по 15.10.2011р.

 

         Відповідно до наказу ГУОН ОДА від 26.09.2011р № 463 "Про результати перевірки по школі від 28.09.2011р. №  "Про проведення декади педагогічної творчості з виховної роботи” у  період з 03.10. по 15.10.2011р. були проведені відкриті виховні заходи з метою впровадження у виховний процес особистісно-орієнтованих технологій. Активну участь у декаді педагогічної творчості взяли класні керівники та вихователі Матюшкіна А.А., Флора В.І., Іванюк О.І., Гаврилюк Н.П., Синишина Л.В., Кречмаровська С.М., Гринюк Л.Л., Андрюк Г.С.

Зокрема, класний керівник Флора В.І. презентувала  виховний захід – етичний діалог-практикум "Твори добро, бо ти людина”. Тема діалогу відзначається актуальністю, відповідає віковим особливостям учнів, форма проведення заходу-групова, колективна,  застосовано проблемно-пошукові, дослідницькі методи виховання. Активну участь у заході брали всі учні класу. Учні були уважні, зацікавлені, проявляли ініціативу, яку педагог підтримувала та надавала можливість кожній дитині висловити свою думку. Такий виховний захід формує в учнів чітку громадську позицію, почуття власної гідності,  розвиває пізнавальні інтереси школярів. Проте, не було чітко поставленої мети заходу. Хоча підсумок і висновки в кінці заходу зроблено чітко, конкретно.

         Матюшкіна А.А., класний керівник 8-го класу показала конкурс-вікторину "Молодь обирає здоров’я”. Тема заходу актуальна, відповідає запитам та інтересам даного дитячого угрупування. Форма проведення заходу – індивідуально-групова. Мета заходу сформульована точно, конкретно. Захід чітко продуманий, заздалегідь учням роздано доручення по окремим етапам конкурсу. Такий захід показав активне сприйняття учнями нової інформації, самостійність і відповідальність дітей за прийняті рішення. У ході заходу роль педагога була основною, як ведучого та оцінюючого керівника. Захід проведено методично вірно. Мети досягнуто. Доцільно надавати можливість всім дітям висловити свою думку, аналізувати ситуації, що розглядалися в ході заходу, спонукати вихованців самим формувати і формулювати  висновки.

         Кречмаровська С.М. вихователь 7-го класу підготувала і провела виховну годину "Навчання – це праця, і благо, і обов’язок”. В наявності продуманий план проведеного заходу. Мета поставлена конкретно. Захід цілеспрямований на підвищення інтересів учнів до знань, виховання свідомого ставлення до навчання, розуміння почуття обов’язку перед державою, батьками. В ході спілкування використано багато цитат з творів український письменників, відомих людей. Розглянуто приклади з повсякденного життя. Використано метод орієнтації на майбутню перспективу, змагання. Діти знають багато приказок і прислів’їв з даної теми.

Наявні елементи дискусії, проблемності. Розглянуто оповідання А.Тесленка "Школяр”. Доцільно при проведенні таких заходів спонукати дітей до чіткого висловлювання своїх поглядів, свого ставлення до поставленої проблеми, застосовувати форму такої роботи як анкетування, обговорення результатів, орієнтацію на особистість учня.

         Гаврилюк Н.П., вихователь 9-го класу показала ділову гру "Права дітей”. Тема гри актуальна, вмотивована, відповідає віковим особливостям учнів. Мета сформульована чітко. Форма проведення заходу – гра-конкурс, ділова гра, де учні виступають в ролях різних претендентів на трасплантацію серця. Захід продумано дуже чітко та доведено до кінцевої мети. Використано метод ситуативного практикуму, коли діти самі знаходять вихід з проблемної ситуації, а потім пояснюють та вмотивовують чому саме так вони б поступили.  Недолік у даному заході: не було чітко сформульовано висновку ні учнями, ні педагогом.

         Синишина Л.В., класовод 4-го класу провела діалог "Людина серед людей”. Використано багато роздаткового матеріалу. Діалог  проведено в ігровій формі, використано багато цитат, приказок про ввічливість, доброзичливість. Застосовано метод вправ та привчання з метою формування вміння спілкуватися з різними людьми, сприянню засвоєння правил такту та етикету. Педагог розглянула з дітьми різні ситуації з повсякденного життя  дітей. Використано метод тестування.  Доцільно спонукати дітей до відкритості, відвертості, висловлювання власної думки.

         Класний керівник 10 класу Іванюк О.І. провела з учнями діалог-роздум "Хочу бути щасливим”. Мета діалогу аргументована, чітко сформульована. Використано метод творчого завдання,  де учні розв’язуючи завдання педагога, самі висловлюють та захищають свої думки, сперечаються, відстоюють свою точку зору і   приходять до розуміння щастя, заснованого не на матеріальних цінностях. Застосовано метод ситуативного практикуму, діти самі формулюють висновок та чітко формулюють його. Такий захід спрямований на розвиток особистості, загальнолюдських рис на підвищення  загальнокультурного рівня розвитку. Наявні елементи дискусії, проблемності, відвертої розмови. Методичні прийоми використані педагогом доцільні, захід змістовний, має позитивний виховний потенціал. Мети досягнуто, реалізовано розвиваючі, виховні та пізнавальні можливості заходу. Бажано при підготовці таких заходів співпрацювати з психологом і використати спільні прийоми та методи роботи.

         Класний керівник Андрюк Г.С. провела командну гру "Твій характер та вибір професії”. Для 11-тикласників це актуальна і вмотивована тема, відповідає віковим особливостям учнів. Тему командної гри учні обирали самі. Мета заходу сформульована чітко. Використано метод презентації професій (учні презентували професії, які хочуть обрати в майбутньому). Спостерігається активність і самостійність школярів, точність і організованість протягом усього заходу. Захід доведено до логічного закінчення. Мети досягнуто.

Виходячи з вищевказаного,

НАКАЗУЮ:

1. Оголосити подяку класним керівникам та вихователям Флорі Валентині Іванівні, Іванюк Оксані Іванівні, Гаврилюк Наталі Петрівні за активну участь у проведенні декади педагогічної творчості з виховної роботи, змістовно проведені виховні заходи з використання особистісно-зорієнтованих, інноваційних технологій.

2. Класним керівникам та вихователям:

2.1.Продовжувати здійснення заходів з використанням інноваційних ососбистісно-орієнтованих технологій виховання. Особливу увагу   звернути на діалогічний стиль спілкування, взаємодію між учнями, підтримку ініціативи дітей.

2.2. Практикувати такі форми виховання - групові та індивідуальні, які ґрунтуються на конкурсній основі, на довірі до дитини, на здатності її відповідати за себе. Зокрема, застосовувати такі форми проведення виховних заходів як КВК, бесіда „за круглим столом”, ділові та рольові ігри, диспути, дискусії, вистави, колективні творчі справи, тощо. 

3. Вихователям, класним керівникам  до 24.10.2011 року скорегувати план  виховної  роботи на листопад-грудень 2011р., врахувавши  побажання учнів.

4. Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з виховної роботи С.П. Варварюк.
Категорія: Документи школи-інтернат | Додав: UA_Vavan
Переглядів: 3478 | Завантажень: 344 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz