Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 120
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » Файли » Документи школи-інтернат

Рішення педагогічної ради про переведення учнів 1-8-х та 10-го класу до наступних (протокол №11 від 24.05.2018 р.).
[ Викачати з сервера (25.5 Kb) ] 04.06.2018, 10:21

1 клас:

Вовк Олексій Олександрович

Коліснек Іван Віталійович

Лебедева Юлія Сергіївна

Медецький Денис Андрійович

Мерещук Даниїл Михайлович

Ромашова Софія Дмитрівна

Скидан Юрій Миколайович

Софійчук Кароліна Дмитрівна

Стринадко Микола Юрійович

Слежук Анастасія Сергіївна

Татарин Раїса Іванівна

Чижинський Павло Миколайович

Чміль Ростислав Артемович

Шандро Володимир Володимирович

Шитрюк Максим Вікторович

2 клас:

Вовк Тетяна Олександрівна

Гаврилюк Олександр Миколайович

Гожда Христина Миколаївна

Груба Ліліана Іванівна

Карапка Іуліана Юріївна

Кетрарь Єлизавета Андріївна

Кобилюк Алла Василівна

Крижановський Дмитро Миколайович

Кричун Катерина Дмитрівна

Кулешір Ростислав Іванович

Кутовий Олександр Олександрович

Миронюк Станіслав Володимирович

Оленюк Анастасія Василівна

Оленюк Степан Васильович

Хоров’юк Анастасія Анатоліївна

Фединчук Іван Ілліч

 

3 клас

Бандура Петро Володимирович

Варварюк Софія Миколаївна

Вицига Марія Василівна

Гермаківська Віталіна Олексіївна

Данищук Любомир Іванович

Данилюк Михайло Михайлович

Жеребко Наталія Романівна

Жеребко Юрій Миколайович

Іванчук Владислав Ілліч

Ковбиш Діана Семенівна

Криволапчук Іван Ігорович

Крижанівська Яна Миколаївна

Мотрюк Марія Олександрівна

Мотрюк Святослав Олександрович

Пилипюк Іван Юрійович

Скотник Іван Володимирович

Скидан Михайло Миколайович

Синиця Тетяна Василівна      

Татарин Артур Іванович

Татарин Денис Якович

Томюк Анна Ярославівна

Фокшек Назар Миколайович

4 клас

Вицига Василь Юрійович

Гермаківський Руслан Олексійович

Гожда Сніжана Михайлівна

Данищук Софія Іванівна

Іванчук Надія Вячеславівна

Єремійчук Олена Іванівна

Зозуля Антоніна Олексіївна

Зозуля Олександра Олексіївна

Козачук Максим Дмитрович

Козмей Богдан Михайлович

Коліснек Тетяна Ігорівна

Попенко Сергій Васильович

Равлюк Марія

Валентинівна

Сорич Дмитро Андрійович

Стринадко Іванна Юріївна

Татарин Валентин Іванович

Татарин Костянтин Іванович

Татарчук Наталія Юріївна

Тріщук  Дмитро Дмитрович

Терлибовка Паша Іванівна

Чебан Владислава Олександрівна

Штефанюк Дмитро Васильович

Штефанюк Михайло Васильович

Федорюк Анастасія Олександрівна

Фещенко Віктор Віталійович

6 клас

Бакрив Юрій Андрійович

Бізінський Микола Миколайович

Григоряк Тетяна Василівна

Дарійчук Іванна Володимирівна

Дудка Тарас Юрійович

Дручків Ольга Іванівна

Звідріня Микита Артурович

Карапка Марія Юріївна

Ковбиш Богдан Дмитрович

Кричун Григорій Дмитрович

Кулешір Михайло Іванович

Моргаляк Іванна Петрівна

Назаренко Дмитро Ігорович

Петращук Настя Русланівна

Стринадко Любов Юріївна

Фраюк Марія Миколаївна

Хоров’юк Пантелеймон Іванович

Чебан Оксана Олександрівна

Шитрюк Степан Вікторович

7 клас

Бідулько Сергій Миколайович

Боднар Михайло Петрович

Варварюк Вікторія Іванівна

Григоряк Валентин Ярославович

Гринюк  Андрій Вячеславович

Єремійчук Микола Дмитрович

Ковбиш Анжела  Семенівна

Малиш Андріана Дмитрівна

Мойса Богдана Сергіївна

Попенко Володимир Васильович

Скидан Андрій  Миколайович

Сиротюк Іван Стефанович

Синиця Андрій Васильович

Том’юк Христина Ярославівна

Федорюк Максим Олександрович

Яремчук Олександр Ярославович

Яновська Інесса Василівна

8 клас

Антохій Володимир Вікторович

Вепрейчук Іван Юрійович

Вицига  Сергій Юрійович

Карапка Артемій Юрійович

Козмей Сніжана Михайлівна

Крамар Дмитро Гнатович

Кричун Марія Дмитрівна

Курбанов Анатолій Євгенович

Лиховоля  Сергій Миколайович

Мельник Іванна Іванівна

Пердейко Микола Вікторович

Попович Юрій Миколайович

Скидан  Олександра Миколаївна

Слежук Михайло Сергійович

Слижук Іван Дмитрович

Цуркан Анна  Іванівна

 

10 клас

Бакрив В’ячеслав Дмитрович

Бучек Іван Миколайович

Курбанова Олена Євгенівна

Лагойда Даяна Вадимівна

Марчук Сергій Васильович

Олексюк Іван Олександрович

Титинюк Валерій Павлович

Трачук Олексій Олексійович

Шандро Любов Юріївна

Чілімок Мирослав Георгійович

Голова педагогічної ради В.І.Клим

Секретар педагогічної ради А.А.Матюшкіна

Категорія: Документи школи-інтернат | Додав: UA_Vavan
Переглядів: 23 | Завантажень: 3 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz