Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 115
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2017 » Травень » 25 » Переведення учнів 1-8-х та 10-го класів до наступних класів.
12:33
Переведення учнів 1-8-х та 10-го класів до наступних класів.

Рішення педагогічної ради про переведення учнів 1-8-х та 10-го класу до наступних (протокол №5 від 24.05.2017 р.).

Порядок денний:

  1. Про переведення учнів 1-8-х та 10-го класів до наступних класів.

ПЕДАГОГІЧНА РАДА ВИРІШИЛА:

Керуючись ст. 53 Конституції України, Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», відповідно до Порядку переведення учнів (вихованців) загальноосвітнього навчального закладу до наступного класу, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України 14.07.2015               № 762, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 30 липня 2015 р. за № 924/27369, Положення про загальноосвітній навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.08.2010 №778, на підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання та державної підсумкової атестації перевести до наступних класів таких учнів:

1 клас:

Вовк Тетяна Олександрівна

Гаврилюк Олександр Миколайович

Гожда Христина Миколаївна

Груба Ліліана Іванівна

Карапка Іуліана Юріївна

Кетрарь Єлизавета Андріївна

Кобилюк Алла Василівна

Крижановський Дмитро Миколайович

Кричун Катерина Дмитрівна

Кулешір Ростислав Іванович

Кутовий Олександр Олександрович

Миронюк Станіслав Володимирович

Оленюк Анастасія Василівна

Оленюк Степан Васильович

Хоров’юк Анастасія Анатоліївна

Фединчук Іван Ілліч

Чепіль Андрій Іванович

Шкрібляк Денис Іванович

 

2 клас

Бандура Петро Володимирович

Варварюк Софія Миколаївна

Вицига Марія Василівна

Гермаківська Віталіна Олексіївна

Данищук Любомир Іванович

Данилюк Михайло Михайлович

Жеребко Наталія Романівна

Жеребко Юрій Миколайович

Іванчук Владислав Ілліч

Ковбиш Діана Семенівна

Криволапчук Іван Ігорович

Крижанівська Яна Миколаївна

Мотрюк Марія Олександрівна

Мотрюк Святослав Олександрович

Пилипюк Іван Юрійович

Скотник Іван Володимирович

Скидан Михайло Миколайович

Синиця Тетяна Василівна       

Татарин Артур Іванович

Татарин Денис Якович

Томюк Анна Ярославівна

Фокшек Назар Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3 клас

Вицига Василь Юрійович

Гермаківський Руслан Олексійович

Гусейнова Дарина Олександрівна

Гожда Сніжана Михайлівна

Данищук Софія Іванівна

Іванчук Надія Вячеславівна

Єремійчук Олена Іванівна

Зозуля Антоніна Олексіївна

Зозуля Олександра Олексіївна

Козачук Максим Дмитрович

Козмей Богдан Михайлович

Коліснек Тетяна Ігорівна

Попенко Сергій Васильович

Сорич Дмитро Андрійович

Стринадко Іванна Юріївна

Татарин Валентин Іванович

Татарчук Наталія Юріївна

Тріщук  Дмитро Дмитрович

Чебан Владислава Олександрівна

Штефюк Антоніна Павлівна

Штефанюк Дмитро Васильович

Штефанюк Михайло Васильович

Федорюк Анастасія Олександрівна

Фещенко Віктор Віталійович

 

5 клас

Бакрив Юрій Андрійович

Бізінський Микола Миколайович

Григорович Аліна Володимирівна

Григоряк Тетяна Василівна

Дарійчук Іванна Володимирівна

Дудка Тарас Юрійович

Звідріня Микита Артурович

Карапка Марія Юріївна

Ковбиш Богдан Дмитрович

Кричун Григорій Дмитрович

Кулешір Михайло Іванович

Моргаляк Іванна Петрівна

Назаренко Дмитро Ігорович

Петращук Настя Русланівна

Стринадко Любов Юріївна

Чебан Оксана Олександрівна

Фраюк Марія Миколаївна

Хоров’юк Роман Іванович

 

6 клас

Алексюк Павло Васильович

Бідулько Сергій Миколайович

Боднар Михайло Петрович

Варварюк Вікторія Іванівна

Глібка Ірина Русланівна

Гожда Надія Миколаївна

Григорович Марія Володимирівна

Григоряк Валентин Ярославович

Гринюк  Андрій Вячеславович

Єремійчук Микола Дмитрович

Клопотовський Денис Петрович

Ковбиш Анжела  Семенівна

Малиш Андріана Дмитрівна

Попенко Володимир Васильович

Сиротюк Іван Стефанович

Синиця Андрій Васильович

Том’юк Христина Ярославівна

Федорюк Максим Олександрович

Яремчук Олександр Ярославович

 

7 клас

Антохій Володимир Вікторович

Вепрейчук Іван Юрійович

Вицига  Сергій Юрійович

Карапка Артемій Юрійович

Козмей Сніжана Михайлівна

Крамар Дмитро Гнатович

Кричун Марія Дмитрівна

Курбанов Анатолій Євгенович

Мельник Іванна Іванівна

Попович Юрій Миколайович

Скидан  Олександра Миколаївна

Слежук Михайло Сергійович

Слижук Іван Дмитрович

Цуркан Анна  Іванівна

Шкрібляк Віталій Юрійович

 

8 клас

Алексюк Марія – Катерина Василівна

Бакрив Михайло Андрійович

Боднар Олександра Петрівна

Валіга Юрій Іванович

Григоряк Роксолана Ярославівна

Гулій Вікторія Володимирівна

Ігнатенко Антоніна Дмитрівна

Єремійчук  Тетяна Дмитрівна

Лівак Варвара Михайлівна

Малиш Лариса Дмитрівна

Писарюк Марія Ярославівна

Самашко Анастасія Василівна

Северин Марія Михайлівна

Сиротюк Юлія Стефанівна

Тетенькіна Оксана Валентинівна

Терен Юлія Іллівна

Томюк Юрій Ярославович

Томюк Василь Юрійович

Фраюк Лілія Миколаївна

Чепіль Іван Вячеславович

 

10 клас

Бучек Марія Михайлівна

Гермаківський Валентин Олексійович

Граб Ольга  Петрівна

Козмей Діана Михайлівна

Куліковський Назар Русланович

Лазорик Маріанна Миколаївна

Прокопюк Катерина Василівна

Слижук Дмитро Дмитрович

Томюк Лариса Ярославівна

Томюк Юрій Іванович

Чепіль Валерій Степанович

Шандро Надія Юріївна

Шетрюк Євдокія Дмитрівна

 

Голова педагогічної ради                                      В.І.Клим

Секретар педагогічної ради                                  А.А.Матюшкіна

 

Категорія: Новини | Переглядів: 56 | Додав: UA_Vavan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz