Рішення педагогічної ради про переведення учнів 1-8-х та 10-го класів до наступних - 30 Травня 2016 - Школа
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 105
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2016 » Травень » 30 » Рішення педагогічної ради про переведення учнів 1-8-х та 10-го класів до наступних
12:31
Рішення педагогічної ради про переведення учнів 1-8-х та 10-го класів до наступних

Порядок денний:

1.Про переведення учнів 1-8-х та 10-го класів до наступних класів.

 

ПЕДАГОГІЧНА РАДА ВИРІШИЛА:

На підставі результатів підсумкового (семестрового та річного) оцінювання  та державної підсумкової атестації перевести до наступних класів таких учнів:

1 клас

з/п

ПІБ учня

1

Боднарюк Яна Михайлівна

2

Варварюк Софія Миколаївна

3

Вицига Надія Василівна

4

Гермаківська Віталіна Олексіївна

 

5

Данищук Любомир Іванович

 

6

Жеребко Наталія Романівна

 

7

Жеребко Юрій Миколайович

 

8

Іванчук Владислав Ілліч

 

9

Ковбиш Діана Семенівна

 

10

Крижанівська Яна Миколаївна

 

11

Пилипюк Іван Юрійович

 

12

Томюк Анна Ярославівна

 

13

Фокшек Назар Миколайович

 

14

Скотник Іван Володимирович

15

Криволапчук Іван Ігорович

16

Мотрюк Марія Олександрівна

17

Мотрюк Святослав Олександрович

18

Татарин Артур Іванович

19

Синиця Тетяна Василівна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 2 клас

 

1

Білак Дмитро Іванович

2

Вицига Василь Юрійович

3

Гермаківський Руслан Олексійович

4

Гусейнова Дарина Олександрівна

5

Гожда Сніжана Михайлівна

6

Данищук Софія Іванівна

7

Іванчук Надія Вячеславівна

8

Єремійчук Олена Іванівна

9

Зозуля Антоніна Олексіївна

10

Зозуля Олександра Олексіївна

11

Козачук Максим Дмитрович

12

Козмей Богдан Михайлович

13

Попенко Сергій Васильович

14

Сорич Дмитро Андрійович

15

Стринадко Іванна Юріївна

16

Татарин Валентин Іванович

17

Татарчук Наталія Юріївна

18

Тріщук  Дмитро Дмитрович

19

Чебан Владислава Олександрівна

20

Штефюк Антоніна Павлівна

21

Штефанюк Дмитро Васильович

22

Штефанюк Михайло Васильович

23

Федорюк Анастасія Олександрівна

24

Фещенко Віктор Віталійович

 

 

 

 

 

 

 

 

4 клас

 

 з/п

ПІБ учня

1

Бакрив Юрій Андрійович

2.

Бізінський Микола Миколайович

3

Бригарь Ольга Русланівна

4

Григорович Аліна Володимирівна

5

Григоряк Тетяна Василівна

6

Дарійчук Іванна Володимирівна

7

Звідріня Микита Артурович

 

8

Карапка Марія Юріївна

 

9

Ковбиш Богдан Дмитрович

 

10

Кричун Віталій Михайлович

 

11

Кричун Григорій Дмитрович

 

12

Кулешір Михайло Іванович

 

13

Моргаляк Іванна Петрівна

14

Петращук Настя Русланівна

 

15

Стринадко Любов Юріївна

 

16

Чебан Оксана Олександрівна

 

17

Фочук Іванна Ігорівна

 

18

Фраюк Марія Миколаївна

 

19

Хоров’юк Роман Іванович

 

20

Юрчук Антон Юрійович

 

21

Ямніцький Дмитро Юрійович

 

22

Шкрібляк Євгеня Юріївна

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5 клас

 

з/п

 

ПІБ учня

1.

Алексюк Павло Васильович

2

Бідулько Сергій Миколайович

3

Боднар Михайло Петрович

 

4

Бригарь Микола Русланович

5

Варварюк Вікторія Іванівна

6

Глібка Ірина Русланівна

7

Гожда Надія Миколаївна

8

Григорович Марія Володимирівна

9

Григоряк Валентин Ярославович

10

Гринюк  Андрій Вячеславович

11

Єремійчук Микола Дмитрович

 

12.

Клопотовський Денис Петрович

 

13

Ковбиш Анжела  Семенівна

 

14.

Малиш Андріана Дмитрівна

 

15.

Попенко Володимир Васильович

 

16.

Сиротюк Іван Стефанович

 

17.

Синиця Андрій Васильович

 

18.

Том’юк Христина Ярославівна

 

19

Федорюк Максим Олександрович

 

20

Яновська Інеса Василівна

 

21

Яремчук Олександр Ярославович

22

Шпанюк Павло Олександрович

 

 

6 клас

 з/п

ПІБ учня

1

Антохій Володимир Вікторович

2

Вепрейчук Іван Юрійович

 

3

Вицига  Сергій Юрійович

 

4

Звідріня Марта Анатоліївна

 

5

Карабка Христина Василівна

6

Карапка Артемій Юрійович

7

Козмей Сніжана Михайлівна

8

Крамар Дмитро Гнатович

 

9

Кричун Марія Дмитрівна

10

Курбанов Анатолій Євгенович

11

Кущик Марія Володимирівна

12

Марчук Степан Ілліч

13

Мельник Іванна Іванівна

14

Попович Юрій Миколайович

15

Слежук Михайло Сергійович

16

Слижук Іван Дмитрович

17

Цуркан Анна  Іванівна

 

18

Шкрібляк Віталій Юрійович

 

       

7 клас

 з/п

ПІБ учня

1

Алексюк Марія – Катерина Василівна

 

2

Бакрив Михайло Андрійович

 

3

Боднар Олександра Петрівна

 

4

Валіга Юрій Іванович

 

5

Георгійчук Станіслав Станіславович

 

6

Григоряк Роксолана Ярославівна

 

7

Гулій Вікторія Володимирівна

 

8

Драбінкевич Євген Валерійович

 

9

Ігнатенко Антоніна Дмитрівна

 

10

Єремійчук  Тетяна Дмитрівна

 

11

Лівак Варвара Михайлівна

 

12

Малиш Лариса Дмитрівна

 

13

Мартинюк Максим Миколайович

 

14

Писарюк Марія Ярославівна

 

15

Самашко Анастасія Василівна

 

16

Северин Марія Михайлівна

 

17

Сиротюк Юлія Стефанівна

 

18

Татарин  Анна  Василівна

 

19

Тетенькіна Оксана Валентинівна

 

20

Терен Юлія Іллівна

 

21

Томюк Юрій Ярославович

 

22

Томюк Василь Юрійович

 

23

Фраюк Лілія Миколаївна

 

24

Чепіль Іван Вячеславович

 

 

8 клас

 з/п

ПІБ учня

1

Алексюк Ірина Василівна

2

Бакрив В’ячеслав Дмитрович

 

3

Бучек Іван Миколайович

 

 

4

Гавриляк Іван Дмитрович

 

 

5

Карабка Інна Василівна

 

 

6

Курбанова Олена Євгенівна

 

 

7

Кучек Іванна Михайлівна

 

 

8

Лагойда Даяна Вадимівна

 

 

9

Марчук Сергій Васильович

 

 

10

Олексюк Іван Олександрович

 

 

11

Титинюк Валерій Павлович

 

 

12

Трачук Олексій Олексійович

 

 

13

Шандро Любов Юріївна

 

 

14

Шкрібляк Аліна Юріївна

 

 

15

Якимюк Павло Вячеславович

 

16

Чілімок Мирослав Георгійович

 

 

10 клас

 з/п

ПІБ учня

1

Банчук Іван Іванович

2

Гожда Марія Василівна

3

Данищук  Христина Іванівна

 

4

Дручків Світлана Іванівна

5

Журавець Юрій Миколайович

6

Калинич Віктор Володимирович

 

7

Козмич Олександр Сергійович

 

8

Крамар Микола Гнатович

9

Нестерюк Іван Дмитрович

10

Олексюк Павло Петрович

11

Попович Іван Миколайович

12

Прокоп’юк Раїса Василівна

13

Чигрин Василь Іванович

14

Фокшек Дмитро Миколайович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова педагогічної ради                                       І.І.погурський

 

Секретар педагогічної ради                                     А.А.Матюшкіна

 

Всі неохідні документи можна викачати з "Офіційні документи"

Категорія: Новини | Переглядів: 187 | Додав: UA_Vavan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Пошук
Календар
«  Травень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2016
Безкоштовний хостинг uCoz