Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 119
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2012 » Листопад » 13 » Тиждень безпеки життєдіяльності
14:09
Тиждень безпеки життєдіяльності
       Дорожньотранспортнi пригоди, пожежі, нещасні випадки на воді, випадкові та навмисні пошкодження, аварії, травмування в побуті тощо щорічно забирають життя десятків тисяч людей, і немала частина з них – діти…
Основною причиною такого загрозливого становища с незнання чи нехтування елементарними правилами безпеки, недостатня iнформованiсть щодо поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, вiдсутнiсть практичних навичок самодопомоги.
Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні  перед освітою.
З  метою набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров'я і життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз'яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності з 05 по 10 листопада 2012 року у школі було проведено Тиждень основ безпеки життєдіяльності. Девізом тижня був вислів Публіція Сіра «Швидше   всього   наздоганяє та небезпека, яку зневажають».
    Під час Тижня  проведено відкритий урок з питань безпечної життєдіяльності та профілактики травматизму у 6-ому класі ( класний керівник Чев’юк Г.О.) на тему: „Правила безпечної поведінки вдома». Відпрацьовувалися практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги травмованим і потерпілим під час рольової гри „Вогонь- наш друг чи ворог” (вихователь Гринюк Л.Л.)
Ще одним етапом у рамках Тижня стала евакуація учнів по навчальній тривозі. Школярі організовано та без паніки покинули приміщення школи за три хвилини, чим засвідчили добру роботу педагогічного колективу.
Учні продемонстрували набуті під час уроків з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту знання та уміння правильно надавати першу медичну допомогу потерпілому та безпечно евакуювати його з місця надзвичайної події.
Між учнями 9-11 класів було проведено вікторину на тему: „Моя безпека – запорука мого здоров’я”. Вікторина проводилась в формі «Брейн – рингу», тобто, вчителем задавалося питання, а учасники команди відповідали на нього. Відповідав учасник  котрий швидше за інших підняв руку. Таким чином, за повну відповідь, команда отримувала 1 заліковий бал. Коли відповідь була неповною, або не вірною,  іншій команді надавалося право відповісти, відповідно за доповнення, нараховувалось 0,5 бала, за правильну відповідь – 1 бал. Питання вікторини, не носили системного характеру, а були вибрані вибірково з усього курсу основ здоров’я з  програмового матеріалу який вивчається з 5 по 9 клас. По кількості залікових балів (з рахунком 22 – 20, перемогу отримала команда 10 класу „Ерудит”. Найкращі знання, продемонстрували учні: Бурмич Олексій 8 клас, Бакрив Дмитро 9 клас, Марчук Яна  10 клас, Гешко Віра 10 клас, Кіращук Світлана 10 клас.
Під час виступу агітбригади на тему: «Твоя безпека – це твоя уважність» (учитель Клим Л.І.)  діти мали змогу у ігровій формі дізнатись багато нового і цікавого про необхідність дотримання правил поведінки вдома і на вулиці. Практично були відпрацьовані елементи поводження в різноманітних надзвичайних ситуаціях.
Знаючи основні вимоги та маючи навики поводження в тій чи іншій надзвичайній ситуації, як в ранньому віці, так і в майбутньому, дитина не стане винуватцем їх виникнення і в будь який час зможе допомогти та захистити і себе і оточуючих.
Основною метою таких пізнавальних заходів є навчання підростаючого покоління відповідальному  ставленню до безпеки власного життя та безпеки життя оточуючих.
Як зізналися самі учні, такі заходи є для них повчальними, адже вони дізнаються багато нового та  корисного для себе і що найважливіше –  вчаться цінувати власне життя.
Виховання в учнів морально-психологічних якостей взаємодопомоги, підтримки, хоробрості та дружби найкраще реалізовується під час подібних заходів, основною метою яких перш за все є безпечна життєдіяльність людини.     
Загалом, підсумовуючи  результати проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності можна з певністю констатувати, що питання  безпеки життєдіяльності підростаючого покоління  в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань та вмінь  залежить  їх майбутнє – щасливе та безпечне.


ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ та БАТЬКІВ ПІД ЧАС КАНІКУЛ

                  Шановні батьки! Наближаються канікули –  пора відпочинку і розваг.
Діти більше часу проводитимуть вдома,          тому за ними потрібний батьківський нагляд. Для того, щоб уникнути нещасних випадків, дотримуйтеся самі і роз’яснюйте дітям такі правила:
1.   Під час канікул не дозволяйте дітям самим іти, їхати велосипедом у місця з інтенсивним рухом транспорту.
2.   Навчайте дітей кататися на велосипедах, санках, лижах та ін. у місцях, де не рухається транспорт.
3.   Навчайте дітей та контролюйте їх уміння користуватися сірниками, газом та електроприладами.
4.   Не дозволяйте дітям брати та користуватися мисливськими рушницями.
5.   Ліки, отрутохімікати, пальне, боєприпаси слід тримати під замком.
6.   При переході вулиць слід дотримуватися правил дорожнього руху.
7.   Не можна бавитися з бродячими тваринами – рознощиками заразних хвороб.
8.   Не дозволяйте брати до рук речі невідомого походження – вони можуть виявитися отруйними або вибухонебезпечними.
9.   Слід уникати спілкування з незнайомими, малознайомими та підозрілими людьми.
10.   Не дозволяйте дітям гратися і кататися на ставках та річці, не знаючи товщини їх замерзання.
11.   Забороняється під час Новорічних свят користуватися петардами, бенгальськими вогнями, хлопавками та інше.
12.   Пояснюйте дітям, чому небезпечно грати в рогатки, стріляти з самопала, кидати ніж у ціль.
13.   Ні в якому разі не можна чіплятися за виступи рухомого транспорту.
14.   Краще відмовитися від ігор біля будівельних майданчиків та старих порожніх приміщень.
15.   Забороніть дітям гратися біля ліній електропередач і підстанцій.
16.   Попереджуйте самостійне перебування дітей біля річки і в лісі.
17.   Забороняється дітям розпалювати багаття, лазити по деревах і стрибати з них.
18.   Крадіжка державного та особистого майна карається законом, хоча вона і здійснена неповнолітнім.
19.   Контролюйте перебування дітей під час весняної повені.
20.   Батьки несуть повну відповідальність за бездоглядність і правопорушення неповнолітніх.
 
Шановні батьки! Бережіть життя та здоров’я своїх дітей!

Діти! Дотримуйтеся цих правил!

Приємного всім відпочинку!


Категорія: Новини | Переглядів: 21713 | Додав: UA_Vavan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 541 2 3 4 5 6 »
54  
Подробности по:
Skype: maksimovgenya
Qip (icq): 248923748

Сайт не указываем дабы не сочли за спам. Просто свяжитесь с нами и узнайте подробности либо запросите живую презентацию или встречу.

Самый лучший клуб туристов на планете с 2 миллионами членов клуба, единственная фирма удостоенная 24 Оскар в туристическом бизнесе, элитная туристическая фирма 2016 года на планете по версии World Travel Awards, компания входящая в ТОП-25 из 100 лучших в мире корпораций в рейтинге Global 100 Direct Selling News на 2017 год, занимающихся прямыми продажами. Продолжает свою деятельность на территории России и развивает страны СНГ и предлагает Для Вас:

Для Вас доступны эксклюзивные, гарантированно самые низкие предложения на:
* туры все включено на любом континенте нашей планеты
* путешествия и морские круизы
* авиа перелеты любых авиакомпаний и из любых аэропортов мира
* гостиницы в какой угодно части нашей планеты
На наши услуги Вы получаете три гарантии лучших цен.

Многие из Вас неоднократно лицезрели рекламу различных туристических сервисов, которые одни якобы сканируют доступные отели и гостиницы и предлагают для нас низкую стоимость на отели и гостиницы по примеру Trivaga, а совершенно другие сходственные сервисы ищут Вам доступные авиа билеты по будто бы самой лучшей цене, по типу Skyscanner либо Aviasales. Но никто из из них не говорит о гарантиях, ведь рынок туризма и билетов на самолет гибок и расценка может меняться каждое мгновение. Вопрос, Вам вернутся Ваши средства от Вашей переплаченой расценки за самолет либо за отель или хостел если все таки цена окажется не самый низкий? И согласитесь это не удобно пользоваться различными сервисами для составления или поиска себе билета на самолет либо заказа отеля или хостела и уж тем более для поиска себе и своей семье и друзьям подходящего тура либо отдыха. Наш непревзойденный интернациональный клуб путешественников предлагает для Вас уникальный сервис, в котором Вы можете забыть о всех существующих неудобных сервисах по поиску авиа билетов, номеров в гостиницах, туров, и всего списка туристических предложений, все-таки вся всемирная туристическая база находится у Вас под рукой, в любое время дня и ночи, 365 дней в году. Любой самолет, любой отель, Лувр, любой зоопарк, любые острова. Для Вас это доступно в любое удобное время по гарантированно низкой цене.

Какая из туристических корпораций либо авиа касс может предложить для Вас следующее?
* Если мы найдем какой угодно билет на самолет дешевле чем у нас, то возьмет 150 % от разницы в течение 24 часов
* Если кто то найдет любую гостиницу, всякий отель, всякий хостел дешевле чем у нас, то получите 150 % от разницы в течение 24 часов
* Если после покупки Вашего билета на самолет и до момента Вашего оформление на рейс плата на авиа билет изменилась в меньшую сторону (независимо от бронирования, к примеру неделя) то Ваш авиа перелет перебранируется по низкой стоимости, а разницу получите в течение суток
* Если мы найдем аналогичный нашему тур "все включено" в любой комерческой компании нашего мира меньше чем у нас, то мы данный тур Вам подарим

При этом нашим членам по их желанию предлагается открыть свой индивидуальный туристический бизнес в течение нескольких минут, это:
* организовать свою собственную туристическую корпорацию
* продвигать интересы корпорации в личном стране либо в любом на выбор интересующем Вас месте с заработком на много больше
* для любителей MLM бизнеса идеальная возможность построить свою бинарную команду
* для ценителей командного бизнеса (от 2 до ... человек) прекрасная потенциальность развить свой турбизнес в различных городах, регионах, странах

Выручка при бизнес франшизе стартует от 1500 долларов США / за месяц. Верхней планки вознаграждения нет.

На начальном этапе Мы учим и помогаем Вам организовывать Ваш турбизнес и Ваши структуры.

Цена за за патент чисто формальная, одноразовая и бессрочная. Окупаемость с одного компаньона в Вашей команде.
Ваш турбизнес переходит к Вашим детям.

А самое важное, что Вы входите в нашу семью из двух миллионов богатых и позитивных людей с нашей планеты и из различных областей турбизнеса.

Мы официально действует в 30 странах мира, а так же развиваемся в Узбекистане (Самарканд), Армении (Ереван), Беларусь (Минск), Азербайджане (Баку), Киргизии (Бишкек), Грузии (Тбилиси), Молдавии (Кишинев), Казахстане (Астана), России (Москва), Приднестровье (Тирасполь), Украине (Одесса, Киев), Таджикистане (Душанбе).

53  
Это не имеет смысла.
2gj.ru

52  
http://bit.ly/2qGPGzF

51  
Gay blogging rite, Common photos
http://mens.sexgalleries.top/?entry-brendon

50  
Katsaus paras online Forex välittäjät fx-brokers-review.com/index_fi.html

49  
Orang tua harus memiliki kata sepakat dalam mendidik anak-anak mereka.

http://suhoibassein.ru/au-forex/career-options-for-computer-science-engineering-graduates/

http://comffort.ru/2496.php

http://prrforum.ru/12-03-2017-17.php

48  
https://loveawake.ru - Знакомства в Дмитровске-Орловском. Сайт знакомств в Дмитровске-Орловском бесплатно, без регистрации, для серьезных отношений.

47  
Звоните: +7904-391-19-44, пишите: dmurach@yandex.ru и сайт: nngid.ru …компания занимается созданием и продвижением сайтов в нижнем новгороде. высокая квалификация сотрудников, многолетний опыт работы, использование наиболее передовых технологий позволяет нам осуществлять эффективное продвижение сайтов любой тематики по разумной цене.

46  
превосходный ресурс http://oshisha.net/catalog/kalyany - табак adalya, табак аль факер.

45  
райский веб ресурс http://shok24.ru/ - тестера оптом, парфюм оптом.

1-10 11-20 21-30 31-40 41-50 51-54
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2018
Безкоштовний хостинг uCoz