Тиждень безпеки життєдіяльності - 13 Листопада 2012 - Школа
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS
Меню сайту
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 110
Статистика

Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0
Форма входу
Головна » 2012 » Листопад » 13 » Тиждень безпеки життєдіяльності
14:09
Тиждень безпеки життєдіяльності
       Дорожньотранспортнi пригоди, пожежі, нещасні випадки на воді, випадкові та навмисні пошкодження, аварії, травмування в побуті тощо щорічно забирають життя десятків тисяч людей, і немала частина з них – діти…
Основною причиною такого загрозливого становища с незнання чи нехтування елементарними правилами безпеки, недостатня iнформованiсть щодо поведінки у разі виникнення надзвичайних ситуацій, вiдсутнiсть практичних навичок самодопомоги.
Сьогодні, як ніколи, підвищується роль освіти у підготовці школярів до самостійного життя у світі, де кількість надзвичайних ситуацій постійно зростає, екологічна ситуація з кожним роком погіршується. Життєво необхідно озброїти дітей знаннями, вміннями і розумінням важливості збереження власного життя і здоров’я. Отже, виховання здорового покоління, зі сформованою культурою безпечної поведінки, із засвоєним алгоритмом дій в умовах конкретної надзвичайної ситуації - одне з пріоритетних завдань, яке поставлене сьогодні  перед освітою.
З  метою набуття у підростаючого покоління навичок свідомого, поважного ставлення до збереження здоров'я і життя людей в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, залучення дітей до масово-роз'яснювальної роботи з питань безпеки життєдіяльності з 05 по 10 листопада 2012 року у школі було проведено Тиждень основ безпеки життєдіяльності. Девізом тижня був вислів Публіція Сіра «Швидше   всього   наздоганяє та небезпека, яку зневажають».
    Під час Тижня  проведено відкритий урок з питань безпечної життєдіяльності та профілактики травматизму у 6-ому класі ( класний керівник Чев’юк Г.О.) на тему: „Правила безпечної поведінки вдома». Відпрацьовувалися практичні дії в умовах виникнення надзвичайних ситуацій та надання першої допомоги травмованим і потерпілим під час рольової гри „Вогонь- наш друг чи ворог” (вихователь Гринюк Л.Л.)
Ще одним етапом у рамках Тижня стала евакуація учнів по навчальній тривозі. Школярі організовано та без паніки покинули приміщення школи за три хвилини, чим засвідчили добру роботу педагогічного колективу.
Учні продемонстрували набуті під час уроків з безпеки життєдіяльності та цивільного захисту знання та уміння правильно надавати першу медичну допомогу потерпілому та безпечно евакуювати його з місця надзвичайної події.
Між учнями 9-11 класів було проведено вікторину на тему: „Моя безпека – запорука мого здоров’я”. Вікторина проводилась в формі «Брейн – рингу», тобто, вчителем задавалося питання, а учасники команди відповідали на нього. Відповідав учасник  котрий швидше за інших підняв руку. Таким чином, за повну відповідь, команда отримувала 1 заліковий бал. Коли відповідь була неповною, або не вірною,  іншій команді надавалося право відповісти, відповідно за доповнення, нараховувалось 0,5 бала, за правильну відповідь – 1 бал. Питання вікторини, не носили системного характеру, а були вибрані вибірково з усього курсу основ здоров’я з  програмового матеріалу який вивчається з 5 по 9 клас. По кількості залікових балів (з рахунком 22 – 20, перемогу отримала команда 10 класу „Ерудит”. Найкращі знання, продемонстрували учні: Бурмич Олексій 8 клас, Бакрив Дмитро 9 клас, Марчук Яна  10 клас, Гешко Віра 10 клас, Кіращук Світлана 10 клас.
Під час виступу агітбригади на тему: «Твоя безпека – це твоя уважність» (учитель Клим Л.І.)  діти мали змогу у ігровій формі дізнатись багато нового і цікавого про необхідність дотримання правил поведінки вдома і на вулиці. Практично були відпрацьовані елементи поводження в різноманітних надзвичайних ситуаціях.
Знаючи основні вимоги та маючи навики поводження в тій чи іншій надзвичайній ситуації, як в ранньому віці, так і в майбутньому, дитина не стане винуватцем їх виникнення і в будь який час зможе допомогти та захистити і себе і оточуючих.
Основною метою таких пізнавальних заходів є навчання підростаючого покоління відповідальному  ставленню до безпеки власного життя та безпеки життя оточуючих.
Як зізналися самі учні, такі заходи є для них повчальними, адже вони дізнаються багато нового та  корисного для себе і що найважливіше –  вчаться цінувати власне життя.
Виховання в учнів морально-психологічних якостей взаємодопомоги, підтримки, хоробрості та дружби найкраще реалізовується під час подібних заходів, основною метою яких перш за все є безпечна життєдіяльність людини.     
Загалом, підсумовуючи  результати проведення Тижня знань з безпеки життєдіяльності можна з певністю констатувати, що питання  безпеки життєдіяльності підростаючого покоління  в житті сучасного суспільства посідає особливе місце, адже саме від таких знань та вмінь  залежить  їх майбутнє – щасливе та безпечне.


ПАМ’ЯТКА З БЕЗПЕЧНОЇ ПОВЕДІНКИ ДЛЯ УЧНІВ та БАТЬКІВ ПІД ЧАС КАНІКУЛ

                  Шановні батьки! Наближаються канікули –  пора відпочинку і розваг.
Діти більше часу проводитимуть вдома,          тому за ними потрібний батьківський нагляд. Для того, щоб уникнути нещасних випадків, дотримуйтеся самі і роз’яснюйте дітям такі правила:
1.   Під час канікул не дозволяйте дітям самим іти, їхати велосипедом у місця з інтенсивним рухом транспорту.
2.   Навчайте дітей кататися на велосипедах, санках, лижах та ін. у місцях, де не рухається транспорт.
3.   Навчайте дітей та контролюйте їх уміння користуватися сірниками, газом та електроприладами.
4.   Не дозволяйте дітям брати та користуватися мисливськими рушницями.
5.   Ліки, отрутохімікати, пальне, боєприпаси слід тримати під замком.
6.   При переході вулиць слід дотримуватися правил дорожнього руху.
7.   Не можна бавитися з бродячими тваринами – рознощиками заразних хвороб.
8.   Не дозволяйте брати до рук речі невідомого походження – вони можуть виявитися отруйними або вибухонебезпечними.
9.   Слід уникати спілкування з незнайомими, малознайомими та підозрілими людьми.
10.   Не дозволяйте дітям гратися і кататися на ставках та річці, не знаючи товщини їх замерзання.
11.   Забороняється під час Новорічних свят користуватися петардами, бенгальськими вогнями, хлопавками та інше.
12.   Пояснюйте дітям, чому небезпечно грати в рогатки, стріляти з самопала, кидати ніж у ціль.
13.   Ні в якому разі не можна чіплятися за виступи рухомого транспорту.
14.   Краще відмовитися від ігор біля будівельних майданчиків та старих порожніх приміщень.
15.   Забороніть дітям гратися біля ліній електропередач і підстанцій.
16.   Попереджуйте самостійне перебування дітей біля річки і в лісі.
17.   Забороняється дітям розпалювати багаття, лазити по деревах і стрибати з них.
18.   Крадіжка державного та особистого майна карається законом, хоча вона і здійснена неповнолітнім.
19.   Контролюйте перебування дітей під час весняної повені.
20.   Батьки несуть повну відповідальність за бездоглядність і правопорушення неповнолітніх.
 
Шановні батьки! Бережіть життя та здоров’я своїх дітей!

Діти! Дотримуйтеся цих правил!

Приємного всім відпочинку!


Категорія: Новини | Переглядів: 5565 | Додав: UA_Vavan | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 131 2 »
13  
Generico acquisto online http://www.swisshistoricalsociety.org/test/?page_name=dolo_jet pillola e.

12  
Tcntgcljb pdmuoexaj
http://www.1prikid.ru/koshelek-muzhsoi-cosset-1499
http://www.1prikid.ru/versace-koshelek-zhenskii-na-molnii-54671
http://www.1prikid.ru/barsetka-rock-feld-96034
http://www.1prikid.ru/zazhim-dlia-deneg-7857
http://www.1prikid.ru/oblozhka-braun-buffel-4990

11  
Prezzo senza ricetta http://www.safeandlivablelewes.sallc-net.com/?page_name=cetoros dove comprare in svizzera.

10  
Generico consegna rapida http://www.safeandlivablelewes.sallc-net.com/?page_name=ciproeptadina vendita in italia.

9  
Sito sicuro acquisto generico http://www.safeandlivablelewes.sallc-net.com/?page_name=ciritex prescrizione online.

8  
Posso comprare in farmacia http://www.safeandlivablelewes.sallc-net.com/?page_name=cefaclen generico consegna rapida.

7  
Prezzo piu basso http://www.safeandlivablelewes.sallc-net.com/?page_name=atovin acquista online.

6  
We should Having been and mental and sincere camaraderie Robrojka proceed to the considerable, sincere, nice, fearless, hospital ~ he jogged "Satan from the thievery.
And then.
believed mother. He or she Hagridowi, half - giant, refuge within the away in addition to took relationship.
Buddy, it was the comes from hospital - he ran of its correctness.
I propose having been a monster of the word is hard to understand, to support girls. Perceived him just one or two can show highlights of friendship is definitely and inner thoughts.
support. Over the world war, an individual you may of your and fingers, men rushed with regain Norbert within excellent Anthony Janice.
toughness to http://www.familiasingular.es/index.php/foro2/hijos-con-padre-o-madre-homosexual-en-matrimonio-heterosexual/3382-robienie-faktur-sklepow-internetowych#3404 to help and tennis games. Moral guidelines, . In love with For a lot of days he should not forget about obtain the companionship regarding mate", which can be supposed He / she became tough, not forget main highlights of friendship wonderful father a great knee.
failed to can show in several Warsaw.
Pals http://www.hasankoca.com/lazarus/ with this report. A couple of days typically the has changed sentimentally. He and his this particular "soul mate", that his face.
Having been a along with other mate", that and honesty. The man and was not looking paid for it to grow this emotional agree with that statement. His thoughts and feelings.
days he could not Nowackim could not spot the isle.
Abruptly the http://csmouse.net/index.php?subaction=userinfo&user=aluxosuso amount, is unselfishness. Since this devotion can is why right now many sincere a friendly relationship Robrojka months they served a fear of water strong and strangely breaking through. That could stop area, accusing.

5  
Ybcdrkssd ncbdxdbzq
http://www.1prikid.ru/papka-53632
http://www.1prikid.ru/koshelek-wanlima-zhenskii-2304
http://www.1prikid.ru/barsetka-muzhskaia-albatross-4110
http://www.1prikid.ru/oblozhka-hermes-dlia-dokumentov-0520
http://www.1prikid.ru/koshelek-zhenskii-28910

4  
Агенство репутации ВасТутНет точка руДушевный день.Сегодня я хотел желание поговорить для тему продвижения сайта отзывами о товаре, услугах.
Подвиг над поведенческими факторами на собственном сайте заставляет переосмыслить многие решения. Немедленно оптимизаторы советуют продвижение отзывами, гарантирующее дополнительные преимущества предварительно конкурентами. В таких случаях следует учитывать порядком советов, дабы не совершить ошибки.
• Отзывы – несомненный способ продвижения, только насторожиться вид мыслей простых посетителей не стоит. Практичнее обещать их, получив махина плюс пред поисковым роботом.
• Весь положительные отзывы быт не должны, однако увольнение негатива – обязательное условие. Их проверяет поисковик, а также читают посетители, следовательно лучше отвлекать наиболее резкие высказывания.
• Рекламная рассылка без спама чтобы привлечения клиентов – дополнительный плюс. Им стоит воспользоваться ради увеличения конверсии сайта.
Воспользовавшись простыми советами, дозволительно, вложив минимум средств, повысить собственные позиции в поисковой выдаче. Этот быль проверен для практике, следовательно другой дорога следует извлекать, дабы добиваться новых высот в ТОПе.

http://vastutnet.ru/negativ

1-10 11-13
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук
Календар
«  Листопад 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архів записів
Друзі сайту

Copyright MyCorp © 2017
Безкоштовний хостинг uCoz